Hakkımızda

Biz Kimiz ?

SERTAŞ MERMER, 2006 başlamış olduğu inşaat ve dekorasyon sektöründeki 6 iş tecrübelerini siz değerli müşterilerinin beğenilerine sunmaktan onur duyar.

Gerek fabrikamızda ürettiğimiz mermer çeşitlerimizle, gerekse müşteri memnuniyeti, kaliteden ödün vermeyen ticaret anlayışı ve SERTAŞ sorumluluğunun bizlere verdiği kurumsal güç ile en uygun ticari koşulları oluşturup, mükemmel hizmet vermeye çalışmaktayız.

Gelişen teknolojiyi kendimize uyarlayarak, otel, tatil köyleri, iş merkezleri, villa, köşk, havuz ve inşaat sektörünün  merdiven kaplamaları, mermer kaplama vb. alanında doğal taş ürünleri ve tecrübemizi birlikte sunmaktayız.

Müşterilerimizin beğenisinin yanı sıra “Fiyatla değil, kalite ile rekabet”  stratejisini de olmazsa olmaz ilkelerimizdendir.

Birlikte çalıştığımız tedarikçilerimizle beraber, disiplinimizi, kalite anlayışımızı ve tecrübemizi birleştirerek, ülkemizin ve dünyanın doğal kaynaklarını doğru yönde kullanmaya gayret etmekteyiz. SERTAŞ MERMER olarak çevre ve insan sağlığına duyarlı faaliyetlerimizi bundan böyle de aynı anlayışta sürdürmeye kararlıyız.