Hakkımızda

SERTAŞ MERMER, 2006 yılından bugüne kadar inşaat ve dekorasyon alanındaki faaliyetleriyle 6 yılı aşkın tecrübesini siz değerli müşterilerinin beğenisiyle birleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Gerek fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerle, gerekse müşteri memnuniyeti, kaliteden ödün vermeyen işletme anlayışı ve SERTAŞ sorumluluğunun bizlere verdiği kurumsal güç ile en uygun ticari koşulları oluşturup, mükemmel hizmet vermeye çalışmaktayız.

Gelişen teknolojiyi kendimize uyarlayarak, otel, tatil köyleri, iş merkezleri, villa, köşk, havuz ve inşaat sektörünün birçok alanında doğal taş ürünleri ve tecrübemizi birlikte sunmaktayız.

Çalışanlarımızın huzuru ve müşterilerimizin beğenisinin yanı sıra “Fiyatla değil, kalite ile rekabet” prensibi de olmazsa olmaz ilkelerimizdendir.

Birlikte çalıştığımız tedarikçilerimizle beraber, disiplinimizi, kalite anlayışımızı ve tecrübemizi birleştirerek, ülkemizin ve dünyanın doğal kaynaklarını doğru yönde kullanmaya gayret etmekteyiz. SERTAŞ MERMER olarak çevre ve insan sağlığına duyarlı faaliyetlerimizi bundan böyle de aynı anlayışta sürdürmeye kararlıyız.